Завершено модернізацію ресурсу із Грід-технологій - grid.kpi.ua

Цей сайт був відкритий в 2007 році для супроводження проекту «Створення грід-інфраструктури для наукових досліджень» Державної програми ІКТ (2006-2010 рр.), який виконувався колективом 10-ти вітчизняних університетів, інститутів і підприємств.
Згодом були досягнуті і реалізовані домовленості про інтеграцію академічних і освітянських обчислювальних та інших ресурсів з метою побудови єдиного Українського Національного Грід згідно нової Державної програми впровадження грід-технологій в 2009-2013 рр., замовниками і розробниками якої стали Національна Академія наук і Міністерство науки і освіти України.
Тому наш сайт був суттєво модифікований і перетворений в портал, призначений висвітлювати участь НТУУ "Київський політехнічний інститут" в розбудові єдиної національної Грід-інфраструктури України, а також результати впровадження грід-технологій в навчальний процес, організацію підготовки відповідних кадрів і обслуговування грід-користувачів наявними обчислювальними і іншими ресурсами .