Встановлення Веб сервера

Встановлення Denwer

Крок 1. Встановлюємо сервер на Вашому локальному комп’ютері

Завантажуємо програму Denwer :
• за адресою http://www.denwer.ru/

Крок 2.Запускаємо програму.

Після нашої згоди встановити програму, з’являється DOS меню. Натискаємо Enter. Погоджуємося з директорією установки папки (за замовчуванням C: \ WebServers). Далі тиснемо знову Enter. Вказуємо букву найменування віртуального диска – наприклад Z. Знову Enter. Вибираємо режим при якому працюватиме наш віртуальний диск. Ставимо -2. Далі Enter. Все – процедура закінчена.

Після встановлення Denwer на нашому комп’ютері з’явився віртуальний диск Z, де в директорії Z: \ home \ localhost \ www \ ми будемо створювати теку з нашим сайтом.

Зазначимо, що Denwer є застарілою програмою і тому бажано користуватися Open Server

Встановлення Open Server

1)Open Server є перевіреною програмою , яка широко використовується. Вона є у вільному доступі  за адресою https://ospanel.io/, і  проблем з її встановленням не виникне, програма безкоштовна і досить зручна у користуванні. Можна рекомендувати Ultimate версію , проте приклад встановлення будемо проводити на Premium.

Встановлення Open Server

2) Після скачування Open Server, ми відповідно відкриваємо наші загрузки і знаходимо , наш додаток для встановлення. Рекомендую зберігати все в окрему папку на локальний диск C, а ще краще створити окремий диск, який будемо використовувати лише для нашого сервера. Також однією із рекомендацій буде відключення програми Skype.

Встановлення Open Server

 3) Розпаковуємо в папку OpenServer , на наш локальний диск.

Встановлення Open Server

4) Після розпакування відкриваємо нашу папку OpenServer

Встановлення Open Server

5)  В залежності від розрядності системи відповідно запускаємо потрібний Нам Open Server. У випадку , якщо на Вашому ПК не встановлено Microsoft Visual C++, установлюємо і його.

Встановлення Open Server

6) Індикатором того , що все зроблено правильно буде прапорець на нижній панелі приборів, отже дана програма працює , проте локальний сервер ще не запущений , тому потрібно клацнути правою кнопкою мишки на прапорець і натиснути на кнопку «Запустити».

Встановлення Open Server

7) З моменту коли прапорець загорівся зеленим кольором локальний сервер на Вашому ПК запущений. Для перевірки відкриваємо браузер , і в адресній строці браузера вписуємо localhost , якщо все зроблено правильно, то Ви побачите такий результат Вашого пошуку

Встановлення Open Server